Kaip teisingai pasirinkti terasos karkasą?

Kokį pasirinkti terasos karkasą?

Karkasas yra pagrindas terasos lentoms kloti. Jam galite naudoti impregnuotą medieną, maumedį, aliuminį, cinkuotą metalą, termo medieną arba tropinę medieną (aptarsime pirmus du pasirinkimus). Impregnuotos pušies terasinėms lentoms tiks impregnuotos medienos karkasas, o ilgiau tarnaujančioms terasoms (maumedis, termo mediena ar medžio kompozitas). Rekomenduojame naudoti maumedžio karkasą, taip nereikės jaudintis, kad terasos karkasas supus greičiau nei terasos danga.

Karkasas daromas viengubas arba dvigubas – tai priklauso nuo esamo grunto aukščio bei norimo terasos aukščio. Dvigubas karkasas yra stabilesnis už viengubą, todėl, jei yra galimybė, geriau dėti pastarąjį.

Pasirinkę kalibruotą karkasą – sutaupysite laiko ir dirbti bus žymiai maloniau.

Montavimas : Prieš montuojant karkasą, reikia nepamiršti pakloti geotekstilės. Apatinis karkasas montuojamas ant polių, todėl ir tarpai tarp karkaso priklausys nuo polių įsukimo. Viršutinį karkasą patariame montuoti kas 45cm, matuojant nuo lagės centrų bei lentų kraštuose karkaso dvi lages reikėtų montuoti kas 20cm, taip lentų galai ,,nesiraitys’’. WPC (medžio kompozito) terasų montavimui reikalingi papildomi intarpai tarp viršutinio karkaso lagių, kad lagė nesisuktu į šonus ir taip neišsibanguotų lentos. Tvirtinimus karkasui rinkitės atsakingai, nes nuo jų taip pat priklausys kaip ilgai tarnaus jūsų terasa.

Kaip teisingai pasirinkti terasos karkasą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų