Skardos gaminiai

Kokybiški skardos lankstiniai

Moderniomis, didelio tikslumo skardos lankstymo staklėmis lankstome ir montuojame įvairius skardos lankstinius, parapetus ir laikiklius (kronšteinus), palanges, stogo ir fasado skardines detales, kaminus, durų ir langų angokraščius, tvoras, stogo apatinius pakalimus.

Įgyvendiname ne tik paprastus, mums įprastus, bet ir sudėtingus projektus. Nuolat augame ir plečiame klientų ratą. Visada ieškome naujų partnerių, kad klientams pateiktume geriausios kokybės sprendimus.

Skardos gaminiai – tai metalinės konstrukcijos, skirtos pastatyti sienas, tvoreles, tvoras, vartus, stogus, balkonus, stulpus ir kitus panašius objektus. Pagrindinės skardos gaminiai yra strypai, stulpai, skardos plokštės, skersiniai, profiliuoti strypai, savisriegiai varžtai, skardos varžtai, gabalai ir t.t. Skardos gaminiai gali būti iš metalo, aliuminio, medžio, plastiko arba kitų medžiagų. Jie naudojami namų, komercinių pastatų, pastatų, sporto kompleksų, gėlių lovų ir t.t. statybai. Skardos gaminiai būna standartinio dydžio, tačiau taip pat galima pagaminti pagal užsakovo individualius poreikius. Skardos gaminiai taip pat gali būti papildomi ornamentais, laiptais, apvadukais, tinkamai atrodantys, kad būtų geresnis išvaizdos efektas.

Į viršų